SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Mercedes ML 320 CDI-4Matic-Kamer,RKS
Çmimi :
€12,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
197991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 320CDI 4 MaticI doganuar dhe regjistruar ne RKS deri ne mujin e 11.2018Automatik -TiptronikViti i prodhimit ne fund te 2008 model 2009Ne gjendje teknike PERFEKTE!Pa asnje verejtje te mundshmeI mirembajtun si ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier pa verejtjeTe gjitha serviset e kryera me kohe dhe te perfunduar servisinVeture e garantuar per cdo gje !Mund ta provoni testoni ne cilin do servis te autorizuarFULL OPCIONE -•PAISJET:•Klimatronik 2 Zonale•Bordkompjuter/Me komand•Timon multifunksional•Tempomat•Abs/Asr/ESP•Kamer mbrapa•Hapje /mbyllje pa qeles•Ndezje pa qels•Senzore parkingu para/Mbrapa•Kuk per terheqje•Ulese lekure•Ulese me rregullim elektronik-Memorie•Drita xenon -BIxenon•Shiber •4 Goma te reja vere•2 QelsaQMIMI:12600€Facebook: AUTO BEGOLLIKONTAKTO NE: 044-922-633 ==== 044-89 33 22

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »