SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Bmw GT 535 x-Drive-Biturbo-RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
BMW 535
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
535.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 535D Biutrbo 299 PS
I doganuar dhe regjistruar RKS 1 vite te plote ne emrin tim personal, te vlefshem deri me 14.06.2019
Viti i prodhimit 2010 model 2011
Ne gjendje teknike PERFEKTE!!!!
Pa asnje verejtje te mundshme dhe mund ta kontrolloni ne cilin do servis te autorizuar
Te perfunduar komplet servisin ulje motorri, Ulje automatikut- te gjitha ne servis te autorizuar
Veture perfekte dhe i garantuar per cdo gje
Full opcione te ketij modeli

•PAISJET:
•Klimatronik 4 zonale
•Navigacion Profesional
•Automatik-Tiptronik-S
•Sistem vozitje ne :Sport-Sport +, Comfort,Normal
•Komanda ne timon
•Bordkompjuter me komand
•Tempomat me komand
•Distronik/parandalim ndaj aksidenteve
•Ulese me rregullim elektronik/Memorie 1,2,3
•Ulese lekure me nxemje dhe ftohje
•Panorame
•Xenon Bixenon-Angel Eyes
•Lidhje me bluetooth, Aux
•Senzore parkingu para /mbrapa
•Senzore shiut
•Senzore ne retrovizor
•Kamer mbrapa
•Fellne me goma te reja 20"


KONTAKTO NE:
044-922-633 === 044-89-33-22

FCEBOOK: AUTOBEGOLLI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »