SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi c220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2002
ID e produktit :
198042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHESE MERCEDES C220 CDI VITI I PRODHIMIT 2002 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE REGJISTRIM DERI SHKURT 2019 POSEDON; SENZORA FUNKSIONALE PARA DHE MRAPA, KLIMATRONIK, ULSE ME NXEMJE, ABS, GJAMA ME RRYM, ETJ PER MA SHUM INFO NE TEL 044218012.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »