SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet Audi A6 2.7 / 2009
Çmimi :
€5,599.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '18
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
198059
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet audi A6 2.7 viti 2009 sapo ardhur nga Zvicrra / të gjitha serviset ekryera : Klim , ESP , Xenon , Senzor para dhe mbrama metë gjitha full 🔑

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »