SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
GOLF VII
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
198090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 TDI Dizel
Vetura eshte 4 dyersh posedon
4 Goma te dimrit SAVA te reja
AUX
Ddritaret elektornike me centrall pasqyret me rrym
KLIMATRONIK
ABS
ESP
2 Qelsa
VITI FUND 2007 Nje Pronar ne Kosov etj
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt teknike dhe kilometrazh te garantume dhe 10 muaj regjistrim
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »