SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes B180
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
198132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Mercedes B 180 2.0 2009 manual 6 shpejtsi klim Ac 80kw 108ps i sapo ardhur nga gjermani dogan homuligim gjendje perfekte teknike dhe optike Çmimi 7700€ per info +377-45-570-849

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »