SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 BI-TDI S-LINE BLACK SELECTION MATRIX 235 KW / 320 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
198149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),LANE ASSIST ,amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
Tel: +383 49 400 503 , +383 44 535 442
www.autotrimishpk.com 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »