SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Fabia 1.9 TDI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
198154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skoda Fabia 1.9 tdi 74 kw (101 ps)
Viti Prodhimit : 2003
4 goma te veres
4 goma te dimrit
Klima A/C
Radio CD
Centralle
ABS/ASR
Fellne alumini fabrikisht.
Servisi i sapokryer me vaj dhe filtera.
Shpenzime te vogla te karburantit si dhe mirembajtjes.
Kontakt +383 49 189 911.
Nuk behet nderrim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »