SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 2006
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
198217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 viti prodhimit 2006 1.9 në gjëndje të rregulltë teknikë dhe opktikë të gjithë servisin e kryer para 10 dite regjistrim deri ne qeshore 2019.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »