SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 GTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
198235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Golf 6 GTD, Viti i prodhimit 2011, 170 ps, Shtopat LED, Senzor parkingu para dhe mbrapa, Kamer mbrapa, Klimatronik, Uleset me nxemje. Vetura eshte pa Dogan e ardhur nga Gjermania.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »