SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D Pamje M3
Çmimi :
€17,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '19
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
198249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet
-BMW 320
-Motorri 2.0
-Dizel
-Viti i prodhimit 2012
-Branika original M3
-4 auspuha
-Automatik
-Drita LED
-Xenon - Bi-xenon
-Lekure
-Navigacion
-Shiber
-Bluetooth - aux - cd player
- I sapo doganuar dhe regjistruar me 1 vit regjistrim
-Regjistrimi i pare RKS
-Fellne 18
-Gomat e reja PIRELLI
-Shpenzimet kombinimi 5.8 L
-Shume ne gjendje te mire
-Shum i paqt si mrena ashtu dhe jashte
-Qmimi 18.900
-Kontakti 044149990
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »