SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
198296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet GOLF 6 2.0 TDI ,Viti i prodhimit 2010 , 2 pal qelsa,Manual me 6 shpejtesi,Kilometra te kaluara 189.000 te garantuara, posedon Navigacion,Senzor per parkim para dhe mbrapa,KlimaTronik, Board Kompjuter,Sezor te shiut, Aux ,SD kard,cd.etj...
I ardhur ngja Gjermania.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »