SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 7-1.6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,691
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
198297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 7-1.6 TDI, Viti i prodhimit 16.07.2013, Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele.
174691 KM te kaluara Vetura ka te gjitha servisat e kryer Me liber servisi e gtshme per gjdo kontroll.
Opcionet – Navigacion me qasje ne Kosove, Manual me 6 Shpejtesi, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura 15 me goma te reja, , Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik etj.
Cmimi – Me marrveshje pa ndrrim
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »