SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q5 3.0 TDI 3 x S-LINE 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
198341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Audi Q5 ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra e doganuar 159.000 km me liber servisi dhe garancion 2 qelsa 4 goma te reja full full option

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »