SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC AMG PACKET RKS 2009
Çmimi :
€12,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '18
Lloji :
Mercedes ML 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,822
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2009
ID e produktit :
198359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♧ MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC
♧ AUTOMATIK - TIPTRONIC 7G
♧ I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR
♧ MODELI AMG PACKET
♧ SERVISIN KOMPLET TE KRYER
♧ TE GJITH SERVISAT ME RREGULL
♧ KARRIKAT ME FTOFJE DHE NXEMJE
♧ KLIMATRONIC 2 ZONALE
♧ NAVIGACION - DVD - 6CD SHANZHER - AUX
♧ KARRIKAT MULTIFUNKSIONALE
♧ VOLLAN LIFT MULIFUNKSIONAL
♧ CENZORA TE PARKINGUT PARA MAS
♧ SHIBER FUNKSIONAL
♧ DRITAT XENON BIG XENON
♧ I RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT
♧ VETEM NJE PRONAR
♧ ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 📞 + VIBER
♧ QMIMI 12700Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »