SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Tiguan
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
198630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan2.0 Tdi 110 PSManual Komanda n'timonKlime dy zonaleNavigacionBord kompjuterCD - SD CardUlse me nxemje Lekura alcantraTempomatXhamat elektronik Senzore per parkim mbrapaABSNe gjendje shume te mire teknikeShes veturen Tiguan BlueMotion 2.0 TDI, ne gjendje perfekte. Vetura eshte blere ne Gjermani pasi eshte vozitur vetem nga nje person, ndersa ne Kosove eshte regjistrimi i pare. Vetura eshte manual. Vetura eshte shume ekonomike, me shpenzime minimale. Diesel, 2.0, 139,000 km te kaluara - libri i servisimitRripi dhembezor dhe frenat e ndrruara rishtaz.NUK BEJ NDRRIME!

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »