SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
182,951
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
198635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.6 benzin 16v klimatronik
Rrypin dhembezor te nderruar.Servisuar me rregull
Kater gomat e reja te dimrit dhe veres. Servisuar me rregull.Tempomat.Dy qelsa centrall gjamat e par elektrik
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »