SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JETTA 1.9tdi viti 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,700
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
198710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JETTA 1.9tdi 77kv viti 2008 kilometra 218700 navigacjon prefsjonal sapo ardhur nga jashti (ME DOGAN TE PAGUAR ) 044139396 049199841Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »