SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen T4
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
198713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiter wolkswagen T4 viti 2001 me motor 2.5 162000 klm me liber te servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halit
Prizren
045/235373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »