SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI S-LINE 140KW/190PS NEW MODEL 2017
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:00
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
69,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2016
ID e produktit :
198726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,navigacion GPS TV HD DVD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa MATRIX ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »