SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:48
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
129,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
ID e produktit :
198728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kuqe metaike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesi MANUAL
OPSIONE : klimatronik AC , timonin sport , ulset sport ,ulset me ngrohje , ulset elektrike , senzora te parkingut mbrapa , tempomat ,bordkompjuter , navigacion GPS TV HD ,radio CD USB SD , abs , esp , airbag , fellne , etj . FULL OPSION
Tel:+388 49 400 503 , +383 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »