SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg V10 TDI BiTurbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2003
ID e produktit :
198731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Touareg V10 TDI Bi Turbo- Motorri 5.0 Diesel V10 230kw/313ps- Viti prodhimit 2003- Te kaluara 181xxx- I ardhur nga zvicra pa dogane - Goma te reja 20” t’veres , 19” t’dimrit me fellne origiinale dy palet- Air Matic me ulje dhe ngritje sipas deshires - Klimatronik 2 zonale- Ulset lekure me nxemje dhe memorie elektronike - Timon Multifunksional- Ndezje pa qels (Keyless go) - Start/Stop system- Senzore Parkingu para/mbrapa- Dritat Xenon robotike dhe drita te mjegulles - Kuke per terheqje automatike- Xhama te pasem te erresuar nga prodhuesi - CD changer/Radio/Aux/Navigacion- Vetura ka te gjitha opsionet qe posedon nje Touareg i ketij lloji, ka te nderruara komplet frenat dhe baterine e re.Kontakt - +38344954966 Viber&Whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »