SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI, 7 ULSE,MODELI UNITED
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:51
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,758
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 2.0 TDI, 7 ULSE, UNITED VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, 7 ulse, Tempomat, Komanda ne Timon, Cd Radio, Navigacion, 4 Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Libra te servisit, 2 Qelsa, etj etj. VETURA ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE TE RUJTUN PA ASNJE DEFEKT MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI 049-859-859 044-777-075
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Kosova
Prishtinë
049859859
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »