SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VII 2.0 TDI
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:43
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
272,037
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
198751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet;VW Golf VII 2.0,TDI.i sa po ardhen nga zvicra ne gjendj te mir,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te vetureve)
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ammar
Gjilan
+38344460007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »