SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Mokka 1.6 CDTI,Diesel
Çmimi :
€9,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Lloji :
Opel Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,568
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime
ID e produktit :
198753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet;Opel Mokka 1.6 CDTI,Diesel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendj te mir,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ammar
Gjilan
+38344460007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »