SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 X-Drive 3.5d 1Vit RKS N GJENDJE SHUM TEMIR
Çmimi :
€19,900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2009
ID e produktit :
198754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6 X-Drive 3.5d 1Vit RKS N GJENDJE SHUM TEMIR
kontakto ne keta numra telefoni.
ipko 049405310
vala 044942878Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Prishtinë
049116515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »