SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat Ibiza 1.2 ,12V,ST,Benzin
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
97,854
Motori (kubik) :
1198.00
Viti :
2012
ID e produktit :
198764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet;Seat Ibiza 1.2,12V,ST,Beanzin,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendj te mir.Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ammar
Gjilan
+38344460007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »