SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.4,16V,Beanzin
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
114,925
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
ID e produktit :
198765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet;Seat Ibiza 1.4,16V,Benzin,i sa po aedhen nga zvicra ne gjendj te mir,Adresa;Rr Qarkore-gjilan(Afer tregut te veturave)
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ammar
Gjilan
+38344460007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »