SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SCANIA - R420
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:12
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
800,000
Viti :
2009
ID e produktit :
198785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SCANIA R420
- JUMBO
- VITI PRODHIMIT 2009
- NE GJENDJE TE RREGULLT
- SHITET DHE VEQ RIMORKIO

- INFO 049764264
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »