SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 40D xDrive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
198794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5,Me dogane te paguar, kilometrat e garntuara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BB
Prishtinë
049522266
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »