SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
198800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet AUDI A4 viti 2003 full opsion manual 7 marshe 218000 km origjinale ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike tapiceri shume e paster dhe llamarine shume e paster sherbime te bera rregullisht, ndrrim rryp faze kit, pompen e vajit hidraulik,dinamo,tamburo,ferrota,vaj filtra,vaj kamio,goma te reja disqe te reja,MAKINA ESHTE GATESHME PER PROVE NGA ANA JUAJ KU TE DESHIRONI,çmimi 3800 € i diskutushem;Per Info ne inbox ose cel +355692771114.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vardhami
Pejë
355692771114
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »