SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault skenik (transportus -pikap)1.9 me dogan homolgim te paguar tash ka klim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,235
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
198818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin renault skenik 1.9 DTi -me dogan homologim te paguar me klim me fellne te mira kuk per teheqje cde centrall gjama me rrym e shum e shum per me shum 044134605 ose 49134605 viber +38344134605

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »