SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Suzuki Grand Vitara 2005
Çmimi fillestar :
€4,900.00
Ju kurseni :
€400.00 (9% zbritje)
Çmimi :
€4,500.00 Çmimi rritet në €4,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
ID e produktit :
198820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Suzuki Grand Vitara. V6. 2.7 benzin , 4x4 , viti i prodhimit 2005 , automatik , ulëse 7 - lëkurë .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guri
Prishtinë
044141730
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »