SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
198824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw caddy ngjendje trregullt 2.0 sdi viti i prodhimit 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pejë
049588178
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »