SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PEUGEOT 207 RC
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
132,042
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Peugeot 207 RC, motor 1.6 benzin 174ps viti i prodhimit 2008. Vetura ka 132042km te garantuara me liber servisi. Vetura posedon:
-AIR INTAKE KIT (PIPERCROSS)
-DOWNPIPE (MILLTEK)
-BLOW OFF VALVE ADAPTER (FORGE)
-PAKETEN SPORTIVE
-KARIKA RECARO
-DRITA AUTOMATIKE
-CORNERING LIGHTS
-KLIM 2 ZONALE AUTOMATIKE
-DISPLAY MULTIFUNKSIONALE
-SENZORA PARKINGU
-SENZOR SHIU
-TEMPOMAT
-KOMANDA PRAPA TIMONIT
-FELLNE 17inch
-PASQYRE AUTOMATIKE ME PALOSJE
-XHAMAT E PASEM TE ERRESUAR NGA PRODHUESI
Vetura i ka te kryera te gjitha sherbimet, me 120.000km i jan ndrruar sinxhiret,pumpa e shtypjes se larte te benzines, korp llamell drugllager, vaji i nderrusit te shpejtsive, pumpa e vajit, pumpa e ujit, senzoret e ndezjes, senzoret e oksigjenit, knock senzori, bobinat, rrypi i alternatorit, pastrimi i brendsis te motorrit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
049222072
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »