SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes keto lloje t'gjipave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
Lloji :
Nissan C 270
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,143
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
19883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes keto lloje tgjipave ne gjendje te rregullt teknike gjipat jan Hyundai Terracan,Santa Fee Nissan Terrano si dhe ni Kia Sportage per ma shum kontakto 045697730
Informata rreth publikuesit
valdrin
Ferizaj
045697730
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »