SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 1.0 MHD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,500
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
198840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Smart MHD 1.0

*Viti prodhimit 2009
*1000cc (1.0 MHD)
*Prejardhje nga Zvicra
*Pasqyre elekrike dhe me nxehmje
*Dritare elektrike
*Drita xenon bigxenon
*Sistem zerimi CD-mp3
*Km te kaluara 155.000
*Te gjitha serviset e kryera
*Automatik
*Timon me levizje sipas deshire (thellsi,lartsi
*Bord Kompjuter

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Lubizhde, Kosove
+383 (44) 235 234
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »