SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '18
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
198845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Audi A4 2.0 TDI Automatik

*Viti prodhimit 2013
*Prejardhje nga Zvicra
*Karrika me nxehmje
*Karrika elekrike
*Pasqyre elekrike dhe me nxehmje
*Dritare elektrike x4
*Freni dores elektronik
*Drita xenon bigxenon
*Led drita (para,mbrapa)
*Sistem zerimi CD-mp3,Bluetooth,SD-cart
*Km te kaluara 206.000
*Te gjitha serviset e kryera
*Automatik-Tiptronik
*Timon multifunksional
*Timon me levizje sipas deshire (thellsi,lartsi)
*Navigacion evropian
*Klimatronim-2 zonale
*Bord Kompjuter
*Tempomat
*Ekran Color
*Start/Stop sistem
*Senzore parkingu (para,mbrapa)
*Senzore shiut
*ABS/ESP
*Airbag x8
*3 Qelsa fabrikisht
*Fellne me goma te reja 18

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Lubizhde, Kosove
+383 (44) 235 234
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »