SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.3 CDTI, i Doganuar, viti 12.2008
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,647
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL CORSA 1.3 CDTI, i Doganuar, viti 12.2008
VETURA POSEDON; Klimatronik, Navigacion, Farat me llup, Komanda ne Timon,Nxemje ne Timon, Nxemje ne Sedile, Cd radio, 4 Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Libra te servisit Kilometra te Garantuara, 2 qelsa, Goma te reja te Veres me Alufelge, Servisin e madh te kryer, etj etj.
Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te Rujtun mund ta kontrolloni ku te doni.
049-859-859
044-777-075
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Kosova
Prishtinë
049859859
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »