SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI, I DOGANUAR, 7 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:06
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, Tempomat, Komanda ne Timon, Cd radio, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Senzora parkimi, Senzor shiu, 7 ulse, libra te servisit kilometra te Garantuara, 2 qelsa, etj etj.
VETURA ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE TE RUJTUN, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DHE E DOGANUAR
049-859-859
044-777-075
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Kosova
Prishtinë
049859859
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »