SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 135Kw/184Ps 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:48
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
198875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset allkatare , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ulset sport ,
navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa ,lart i hapur PANORAM ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »