SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.0 automatik
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
310,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
198880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a6 2.0 automatik,viti i prodhimit 2006. Ne gjendje t rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Fushë Kosovë
044168196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »