SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5
Çmimi fillestar :
€15,000.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€14,000.00 Çmimi rritet në €15,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
198934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q5 S-Tronic Quatro Full Panoram Full Options

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Zürich, Switzerland
+41762200396
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »