SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Passat Highline Exlusive R-Line 2.0 DSG sapo ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198946
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
PASSAT .Highline Exlusive R-line Fullë extrra .
Vetura e sa po ardhur nga Zvicrra - SG 🇨🇭
TDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti 08 . 10 . 2010 ~~ Model i Fundit .
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra 191257 •
Mund ti verfikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje (P)(M)
• Alofelgat : 17 inq.
• 4 Gumat e Reja .
•AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
•DVD Taskri
•AutoHOLD
• AirBag.
• ESP.
•C~S
• ABS.
• Kukë elektronike
Çmimi sipas marrëveshjes, Ndërrimi i mundshëm
Për më shumë info:
Na kontaktoni në Nr.Tel :
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber + WhatsApp.
i Hapur për thirrje nga 08:00 deri 23:00
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »