SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 1.9 6shpejtesi 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:59
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,124
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
198951
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI viti 2008 6 shpejtesi me dogan dhe homologim klimatronik 2 zonale,2 qelsa,153357km,i ardhuar nga gjermanija per me shume +38349377218Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »