SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V 2008
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
394,427
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
198954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf V 2008 394427 KM,Vetura eshte blere 0.0KM dhe eshte vozitur nga nje pronar deri me tani.
Vetura eshte ne gjendje te mire, te gjithat serviset jane bere me kohe dhe ne serviset e autorizuar.
Vetura ka regjistrim deri me: 26.02.2019
Nuk bejm ndrim.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Rahovec
+38344444632
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »