SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120d 184ps SportLine Automatik GPS **Extra**
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '18
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
198998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 120d F20 Sport-Line automatik e bardhe i vitit 2013 184 ps (mundesisht 225 ps me optimizim) me hargjimet e ulta, 4.4L mesatarja ne 100km.

Para meje ka pasur vetem 1 pronar te vetures, dhe eshte i perdorun vetem ne autostrad me vozitje te qete/bute prej dhe nga puna. Pra kilometrazhat nuk kan rendesi dhe nuk vrehet aspak ne vozitje. Vetura eshte i kujdesun extra ne pronesi tem, me larje me dore mas pakti 1 here ne jave dhe eshte i servisum me rregull edhe ne servis te autorizum dhe nga une.

SAPO ESHTE I SERVISUM KOMPLET
- diskat e frenave jan te reja me firm Gjermane "Zimmermann" dhe gurtne "Textar"
- vaji i motorrit eshte i ndrrum me rregull ne pronesi tem, 3 here ne vit me Castrol Edge LL04 0w-30
- vaji i frenave poashtu me firm Castrol Edge
- filterat komplet jan te ndrrum
- i kontrolluar nga BMW Stockholm

INFORMATAT
Twin-Power Turbo, grill i BMW M2-it, dygme e Start-it te BMW M4-it, automatik me 8 shpejtesi Steptronic, timoni sport i lekures multifunksional, gomat Nokian run-flat, 2 qelsa KEYLESS-GO, karriga sportive, PDC mbrapa (senzor te parkingut), drita me xenon me light-package, klima, tempomat me funksion te frenimit, extra montim i dritave S563A (ne dorze te dyerve, 18 LED-a te bardha ne fund te cdo dere), ISOFIX, radio BMW professional, HiFi speaker system, BMW TeleServices, Bluetooth, USB, AUX, M-Sport suspension (amortizimi sportiv), xhama te zeza mbrapa nga fabrika, ECO-PRO (me start-stop e Auto-hold) etj etj.

Ekrani 10.25" inch extra i montuar me vleren 1500 euro qe mundeson GPS navigacion, kamer HD rekverc night-vision qe punon dhe naten, muzike mp3, ekranin Full-HD 1920x1080, SD kartel, DVR, DVD, internet, mirror-link per Android dhe iOS iPhone, YouTube, Wi-Fi, Multi-touchscreen, dhe shume tjera.

Fellne 17" me goma TE REJA Nokian "run-flat", vlera 2000 euro

Vetura shitet vetem per te doganuar direkt.
Per me shume foto hyr tek: imgbox.com/g/0joVKQYuqa 
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »