SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES. 250 Automatik
Çmimi fillestar :
€1,850.00
Ju kurseni :
€240.50 (13% zbritje)
Çmimi :
€1,609.50 Çmimi rritet në €1,850.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:45
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1986
ID e produktit :
199002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje te mir shum motorri minjaqi i puno teper mir perpos ne karoseri ka nevoj pak intervenim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni
Ferizaj
045500196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »