SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 3.0 TDI
MODEL S-LINE
VITI PRODHIMIT 2008 MODELI I FUNDIT AUDI A6
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMA
NAVIGACION
DISTANC KONTROLL
ULSE LIKUR + SHTOF
DRITA LLED PARA LLED MRAPA
SHPEJTSI NE TIMON
TEMPOMAT
KOMANDA NE TIMON
BORD COMPJUTER
SENZOR PARKIMI
SENZOR SHIU + SENZOR PASQYRE
DRITA TE MJEGULLES
GJENDJE PERFEKTE 1 PRONAR
FULL FULL OPSIONE
PER ME SHUM 045 209 616
VIBERI +38345209616
Informata rreth publikuesit
Eduard
Bern, Switzerland
045 209 616
Bern, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »