SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE / 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:34
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,026
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
199037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE / 2008
NGA GJERMANIA , I DOGANUAR

TEL:049333338
TEL:049367466
Informata rreth publikuesit
Auto Dreni
Prishtinë
+38349333338
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »